۵۰ راه ساده برای افزایش بازدید سایت شما

بازدید بیشتر سایت همیشه چیز خوبی است. بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی آنلاین در جهت افزایش بازدید سایت شما ساخته می‌شوند. اکنون زمان دادن ایده‌های جدید برای تسریع حل چالش افزایش بازدید سایت است. به همین خاطر من لیست بلندبالایی از ۵۰ راه ساده برای افزایش بازدید سایت شما ساخته‌ام تا هیچ‌وقت خالی از ایده‌های جدید نباشید.

۱- تبلیغات نمایشی

تبلیغات نمایشی که در ایران به نام تبلیغات کلیکی هم شناخته می‌شود، شکل ساده‌ای از تبلیغات بر پایه بنر یا هرچیزی که قابلیت کلیک‌کردن داشته‌باشد، است. به دنبال سایت‌هایی با اعتبار و ترافیک بالا بگردید. با جستجوی کلمه تبلیغات کلیکی می‌توانید لیستی از سرویس‌دهنده‌های این امر را نیز مشاهده کنید.

۲- تبلیغات پولی جستجو

گوگل ادوردز و بینگ ادز، بهترین انتخاب برای این نوع تبلیغات هستند. شما کلمات کلیدی خاصی را انتخاب کرده و بودجه خود را براساس تعداد کلیک‌هایی که می‌خواهید، تنظیم می‌کنید. سپس، گوگل و بینگ بازدید بیشتری از طریق کلمات کلیدی انتخابی شما برایتان فراهم می‌کنند.

۳- تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات شبکه‌های اجتماعی بیشتر از آن چیزی که شما فکر می‌کنید، کاربردی هستند. شما گزینه‌های زیادی برای هدف قرار دادن مخاطب موردنظر خود خواهید داشت. توییتر، فیس‌بوک، لینکداین و یوتیوب ابزارها و امکانات زیادی برای تحقق خواسته شما دارند.

۴- لینک به سایت در پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود

با دقت پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود را کامل کنید. با این کار، زمانی که کاربران شبکه‌های اجتماعی، پروفایل شما را ببینند، به سادگی می‌توانند به سایت شما سر بزنند.

۵- ترویج محتوای خود در شبکه‌های اجتماعی

محتوای روی سایت خود را برروی کانال‌های شبکه‌های اجتماعی ترویج کنید تا ساده و سریع‌تر دیده شود. اگر سایت شما با نرم‎افزار وردپرس ساخته شده‌است، پیشنهاد من استفاده از Social Warfar و AddThis برای تسهیل در به اشتراک‌گذاری محتوای شماست.

۶- میزبانی مسابقه در شبکه‌های اجتماعی

از شبکه‌های اجتماعی برای میزبانی مسابقه استفاده کنید تا توجه افراد بیشتری به برند و بازدید از سایت شما جلب شود.

۷- استفاده از CTA (Call to Action) در پست‌های شبکه‌های اجتماعی

به مردم دلیلی برای بازدید از سایت شما از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تبلیغ یک محصول با طراحی یک کال تو اکشن بدهید.

۸- پست‌گذاشتن در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی

در گروه‌های فیس‌بوک و لینکداین، وارد بحث شوید تا دیده‌شدن و شهرت خود را بالا ببرید. در توییتر، می‌توانید از هشتگ‌ها به همین منظور استفاده کنید.

۹- کار با افراد تاثیرگذار

با افراد تاثیرگذار حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید.

۱۰- پیشنهاد تخفیف از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی

با پیشنهاد تخفیف، فروش ویژه و بسته‌های رایگان، یک دلیل خوب به کاربران برای بازدید از سایت خود بدهید.

۱۱- بهینه‌کردن عنوان‌ها

مطالعات اخیر نشان می‌دهد ۵۹ درصد لینک‌های به اشتراک‌گذاشته در شبکه‌های اجتماعی هرگز کلیک نمی‌شوند،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *