۱۰ نکته تاثیر‌گذار و مهم از بازاریابی اپل

استیو جابز مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نداشت اما در بازاریابی سرآمد بود. کسی که با مهارت‌های بازاریابی خود شرکت اپل را بالا کشید و از ورشکستگی نجات داد.

بازاریابی اپل به عنوان برندی معتبر و ارزشمند ملاک ارزیابی دیگر شرکت‌ها شده‌است. اگر شما یک آژانس بازاریابی دیجیتال یا تولیدکننده محصول SaaS (خدمات نرم‌افزاری) هستید، می‌توانید از اپل یک یا دو نکته یاد بگیرید. در ادامه با ۱۰ درس بزرگ از نحوه بازاریابی اپل همراه ما باشید. ادامه خواندن ۱۰ نکته تاثیر‌گذار و مهم از بازاریابی اپل

فیس‌بوک و توییتر به گروه مقابله با اخبار جعلی پیوستند

شرکت‌های فیس‌بوک و توییتر، به شبکه‌ای تشکیل‌شده از ۳۰ شرکت تکنولوژی و خبرگزاری برای مقابله با اخبار دروغ و ارتقای کیفیت اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی ملحق شدند.

ائتلاف First Draft در ژوئن ۲۰۱۵ با حمایت برند گوگل از شرکت الفابت شکل گرفت. هدف این ائتلاف، ایجاد و ترویج سواد رسانه‌ای مناسب در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی و ساخت پلتفرمی که اعضا بتوانند اخبار بحث‌برانگیز را بررسی کنند، است.

جنی سارگنت، مدیرعامل این ائتلاف، طی ایمیلی خبر از راه‌اندازی این پلتفرم تا پایان ماه اکتبر داد.

اعضای این گروه شامل نیویورک تایمز، واشینگتن پست، باز فید نیوز، خبرگزاری فرانسه و سی‌ان‌ان هستند.

فیس‌بوک، بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از ۱٫۷ میلیارد کاربر ماهانه، برای نقش خود در گسترش اخبار جعلی و اطلاعات غلط، مورد نکوهش قرار گرفته‌است. توییتر، با بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر روزانه، نقش مهمی در انتشار اخبار جدید و محتوای شاهدان عینی دارد.

در ماه آگوست، فیس‌بوک ویژگی‌های خودکار بیشتری به بخش محبوب خود Trending، برای انتخاب پربحث‌ترین موضوعات روز به منظور کاهش خطای انسانی اضافه کرد.

توییتر در ماه جولای، به سرعت پست‌های گروهی از تکفیری‌ها که موضوع حمله کامیون را در نیس فرانسه برجسته کرده‌بودند، پاک کرد. این تیزبینی برای پلتفرمی که در تلاش برای مهار تبلیغات خشونت‌آمیز بسیار مهم است.

۵۰ راه ساده برای افزایش بازدید سایت شما

بازدید بیشتر سایت همیشه چیز خوبی است. بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی آنلاین در جهت افزایش بازدید سایت شما ساخته می‌شوند. اکنون زمان دادن ایده‌های جدید برای تسریع حل چالش افزایش بازدید سایت است. به همین خاطر من لیست بلندبالایی از ۵۰ راه ساده برای افزایش بازدید سایت شما ساخته‌ام تا هیچ‌وقت خالی از ایده‌های جدید نباشید. ادامه خواندن ۵۰ راه ساده برای افزایش بازدید سایت شما